Hakkımızda

Yayın hayatına 2018 yazında  başlayan MaviName; sağlık, güzellik, moda, magazin, yemek, diyet, kişisel gelişim ve yaşama dair güncel konuları ele alarak sizleri çok geniş bir yelpazede bilgilendiriyor, gelişmelerden haberdar ediyor. Tek bir platformdan onlarca farklı kategoride yüzlerce yazı okuyabileceğiniz, hayata ve çeşitli konulara dair tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz sitemizde günden güne büyüyen okuyucularıyla kocaman bir aile olma yolunda ilerliyor. Siz okuyucuların her gün açıp yeni bir şeyler bulabileceği bu platform, doğru ve güncel bilgiyle donatılmak üzere yayın hayatına başladı. Modern çağın hızlı yaşantısına ayak uydurmak isteyenler için gündemi, modayı, sağlık gelişmelerini ve yaşamı ilgilendiren tüm olayları takip edebilmeniz için tek bir adresten her şeyi okuyabilmeniz zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak.

Güçlü ve deneyimli yazar kadromuz sayesinde yazı içeriklerimiz okumak isteyeceğiniz kaliteye sahiptir. Bilgi içeren her yazının sadece bilgiden ibaret olduğunu, kişisel yorumlardan uzak olduğunu görebilirsiniz. Akademik ve araştırma sonuçlarına dayanan, uzman yorumlarının içerdiği yazılarımız sizi bilgilendirmek üzere sitemizdeki yerini alıyor olacak. MaviName’nin sade tasarımı, göz yormayan renkleri ve yüksek kalite görselleri yazı okumayı keyifli hale getiriyor. Maviname’nin nitelikli yazılarına yorumlarınız ve yazılarınızla sizler de katkıda bulunabilirsiniz. Kategorilerimiz kapsamında bilgilerinizi, deneyimlerinizi, fikirlerinizi, görüşlerinizi ve duygularınızı yazıya dökerek iletişim adresimizden bize gönderebilirsiniz. Sitemize yapacağınız her katkı, her eleştiri, her görüş bizim için çok önemlidir.

Titizlikle hazırladığımız tüm makalelerimizi telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarınızdan okuyabilir; dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.