hızlı kilo verdiren diyet uygulaması
hızlı kilo verdiren diyet hakkında detaylar

 

Vücudunuzdaki kiloların normal standartlardan fazla olduğunu düşünüyorsanız sizlerde hızlı kilo verdiren diyet uygulamalarından faydalanarak, şahane bir görünüm elde edebilirsiniz. Vücut imajı geçmişten geleceğe insanlar açısından oldukça büyük bir önem arz etmektedir. İnsanın biyososyal, ruhsal, fiziksel her noktasında kilo ciddi bir öneme sahiptir. Sizlere sunacağımız alternatif seçeneklerle,  kısa sürede düşlediğiniz bedene sahip olabilir, kendinize olan güveninizi zirveye taşıyabilirsiniz.

Hızlı kilo verdiren diyet yöntemlerinin ortak noktası bunların şok diyet olarak işlev görmesidir.

Şok diyetin detayında yatan olay ise vücudu ani bir açlıkla karşılaştırarak yağ yıkımının hızlandırılmasıdır. Şok diyet uygulamalarında vücuda alınan besin kalori toplamlarının 500 ila 1000 kalori arasında değiştiği göze çarpan bir gerçektir. Hızlı kilo verdiren diyet diğer ortak adı olan şok diyetler hızlı kilo vermenize yardımcı olabilecek, kesin sonuç alabileceğiniz kilo verme yöntemlerinin başında yer almaktadır. Kısa sürede kesin çözüme ulaşabileceğiniz bu yöntemler eşliğinde sizler de dilediğiniz kiloya hızla ulaşabilir, hayallerinizdeki vücuda kavuşabilirsiniz. Aşağıda yer alan hızlı kilo verdiren diyet çeşitlerinden sizler için en uygun olanını tercih ederek, hemen kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Hızlı Kilo Verdiren Diyet Çeşitleri

Metabolizmada yağ yıkımının yüksek performansta gerçekleşmesi için en hızlı kilo verdiren diyet çeşitlerini bir araya topladık. Sizler de metabolizmanıza en uygun olduğunu düşündüğünüz diyeti seçerek, kilo vermeye başlayabilirsiniz. Alternatif olarak sizlere çok seçenekli diyetler sunarak damak zevkinize uygun olan diyeti bulmanızı hedeflerken, keyifle kilo vermenizi ön görmekteyiz. Alternatif hızlı kilo verdiren diyet programları ise aşağıda belirtildiği gibidir.

 • 1 Haftada 6 kilo verdiren üstün niteliğe sahip “yumurta diyeti” ile protein destekli, hızlı bir kilo verimi fırsatını elde edebilirsiniz. Bu diyet ile tokluk hissini uzun bir zaman diliminde hissederken keyifle kilo verebilirsiniz.
 • 3 Günde 5 kilo verdiren “yoğurt diyeti” ile protein anlamda vücudunuza tam destek olacak bu diyet eşliğinde sizler de fazla kilolarınızdan kurtulabilir, yoğurdun pek çok faydasından da bu diyet eşliğinde faydalanabilirsiniz.
 • 7 Günde 7 kilo verdiren “Türk Kahvesi Diyeti” ile metabolizmanızı kahve içerisinde yer alan kafein eşliğinde arttırırken, üstün performansta kilo verimini çabucak elde edebilirsiniz.
 • 7 Günde 5 kilo verdiren “protein diyeti” sizler için harika bir diyet uygulaması olacaktır. Bu diyette sadece protein ve protein alt birimleri olan aminoasitleri vücudunuza alacak, çok kaliteli besin değerlerine sahip olan gıdaları tüketerek kilo vereceksiniz.
 • Balık sever biri iseniz bu diyet tam olarak size göre! 3 günde 2 kilo verdiren “ton balığı diyeti” ile sizler de üstün performansta kilo verebilirsiniz.

Hızlı Kilo Verdiren Diyet Uygulamalarından Doğabilecek Sonuçlar

Hızlı kilo verimi sizlere dilediğiniz görünümü elde etmeniz için ideal bir fırsattır ancak bu fırsattan da doğabilecek pek çok sonuç vardır. Hızlı kilo verdiren diyet programları uygulandığında vücudun çeşitli yapısal işlev bozuklukları olabilir. Lipit, su dengesi, protein oranı, karbonhidrat değişimi gibi vücudun temel işlevsel fonksiyonlarında aksaklıklar meydana gelebilir. Hızlı kilo verdiren diyet  uygulamaları ile doğabilecek sonuçlar ise şunlardır;

 • Vücudun belli bölgelerinde veya tamamında görülebilecek sarkmalar
 • Vücudun elektrolit dengesinde bozulma
 • Psikolojik açıdan doğabilecek bozukluklar
 • Saç dökülmeleri
 • Ani gelişebilecek komplikasyonlar sonucu kalp krizi
 • Safra kesesi taşı oluşumunda artış
 • Verilen kiloların kat be kat fazlası olarak vücuda kilo alınımının artması
 • Diyet esnasında aşırı az beslenilmesi ile orantılı olarak, duygusal anlamda ani sinirlenme, ağlama ve benzeri  durumlar.

Yukarıda belirtilen durumlar hızlı kilo verilmesi sonucunda ortaya çıkabilecek olağan belirtiler ve sonuçlardır. Sizler de belirtileri göz önünde bulundurarak vücudunuza en uygun, metabolizmanız adına doğru diyeti tercih etmelisiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir