dünyanın çeşitli yerlerinden zayıflama sırları

Hepimiz dönem dönem gardrobumuza bakıp giyecek hiçbir şeyimiz olmadığı düşüncesine kapılıyoruz. Mevcut kıyafetleri kombinlenmekte zorlanıyoruz ve ya bunu bile başaramayıp bir yenisini alarak o kıyafetlerden kurtuluyoruz.

Oysaki gardrobumuz üzerinde yapacağımız üç beş dokunuş yepyeni bir stile ulaşmamızı sağlayabilir. Bunun için gerekli adımları bilmemiz yeterli.

Basic Üstleri Pantalon İçerisine Sokarak Kullanmak

Üzerinize ister gömlek isterseniz bluz giyin. Her ne kullanırsanız kullanın bu parçaların pantalonunuzun üstünden sarkması sizi olduğunuzdan daha kilolu ve daha salaş gösterecek. Bu da sizi şık olmaktan bir tık uzaklaştırmış olacak. Pantalonunuz içine yerleştirmeniz ise hatlarınızı daha çok ortaya çıkartacağı için daha havalı olmanızı sağlayacak.

Havalı Blazer Ceketler

 

Geçen yıl tekrar moda olan blazer ceketler giydiğiniz her şeyle uyum sağlayarak aynı zamanda pratik bir alternatif oluşturuyor. Gömlekle ve triko kazaklarla kullanabilirsiniz. Üstelik her mağazada uygun fiyatlı olanlarına rastlamak da mümkün. Kot pantalonlarla günlük şık bir kombin oluşturarak işe giderken tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabı ve gece makyajı ile parti ortamına uyum sağlayabilirsiniz. Kısacası blazer ceketler bu yıl yine hayat kurtarıyor.

Kalın Kemerler

Kemer kullanmak pantalonlarınızı olduğundan daha şık hale getirmek için birebir. Üstelik 1. maddeyle desteklendiğinde şahane bir görünüm oluşturuyor. Olduğunuzdan daha zayıf görünmeniz için de fayda sağlayan kemerler pratik ve kullanışlı.

 

 

Spor Ayakkabı Harici Ayakkabılar Kullanmak

Biliyoruz spor ayakkabı günlük hayatın koşturması içinde en çok rahat ettiğimiz seçeneklerden fakat şık olmak istiyorsak rahatlığımızdan feragat etmek zorundayız. uyum sağlayacağı ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir topuk türünün bulunduğunu asla unutmayın ve araştırmalara başlayın. İnce yüksek topuklularla rahat edemiyorsanız dolgu topukları deneyin. Eğer hiçbiri bana göre değil görüşündeyseniz oldukça şık babetler olduğunu unutmayın. Dolabınızda bulunduracağınız üç, dört siyah klasik ayakkabı hayatınızı kurtaracak.

 

Sade Ve Şık Takılar

Her ne giyerseniz giyin giysilerinizi takılar ile tamamlamak sandığınızdan daha fazla etkili oluyor. Üstelik bunun için ekstra paralar harcamanıza da gerek yok. Edineceğiniz zevkli bir kaç takıyı her kıyafetiniz ile kullanabilirsiniz. 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir