çamaşır makinasında perde nasıl boyanır

Çamaşır makinesinde perde nasıl boyanır hiç merak ettiniz mi? Kolay ve zahmetsiz şekilde tül perde boyaması nasıl olur? Zaman içinde hep aynı perdeleri görmekten sıkıldıysanız, en sevdiğiniz renkte perdeleriniz olsun. Baktıkça cıvıl cıvıl içiniz açılsın istiyorsanız, gelin açık renkli perdelerinizi boyayalım.

Hem de öyle boyayalım ki perdeden başka evde hiç bir şey boyanmasın; ne boyama kapları ne de elleriniz.

Çamaşır makinesinde perde nasıl boyanır? gelin hep birlikte bakalım.

Ev dekorasyonunu tamamlayan  tül perdeler zamanla yıkama işlemi ve güneşe maruz kaldığında renklerinin solması kaçınılmaz oluyor. Bir zamanlar çok beğenerek özenle seçilen tül perdeler zamanla yerini renkleri solmuş yada grileşmiş tüllere bırakabilir. Hele ki evimizin dekorasyonunu tül ve perdelerin görünümü belirlediği gerçeği varken..

Çamaşır Makinesinde Perde Boyaması İçin Kullanılan Malzemeler

  • Rich Mutisurface her yüzey için boya ( görselde fuşya rengi boya kullanılmıştır ) uygulamada kullandığımız boyayı gittigidiyor, hepsiburada, N11 gibi bir çok mağazadan cüzi fiyatlarla temin edebilirsiniz.
  • Açık renk perdeler
  • Küçük derince bir kap çamaşır makinesinde tül perde boyama

Çamaşır Makinesinde Perde Boyanması

Çamaşır makinesinde perde boyamak tahmin ettiğinizden çok daha pratik bir iştir. Çamaşır makinenizin içini boşaltın. Makineye perdeyi koyun. Dikkat edin makinede sadece boyamak istediğiniz perde olsun. Küçük derince bir kabın içine seçtiğiniz renkteki 1 çay bardağı Rich Multisurface her yüzey için boyayı koyun. Üzerine 1 çay bardağı su ilave edin. İyice karıştırın. Bu kabı olduğu gibi çamaşır makinesinde bulunan perdenin ortasına yerleştirin. Çamaşır makinenizin kapağını kapatın. Perde programında ya da 40 derecelik programda yıkayın. çamaşır makinasında perde boyama

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir