2019 gelinlik trendleri

Yeni yıla gelmeden moda haftalarının başlamasıyla birlikte 2019 gelinlik modelleri en şık detaylarıyla vitrinlerde yerini almaya başladı bile.

2019 gelinlik modelleri süregelen gelinlik trendleri aksine yeni yılda yepyeni fikirler ve tarzlarda gelinlikler podyumlarda yerini alacak.

Tasarımcıların kendine özgün modellerinin yer alacağı podyumlarda klasikleşmiş beyaz gelinliğe alternatif olarak çok cesur gelinlik modelleri ve renkleri de göreceğiz.

  Oldukça çok seçenek sunan 2019 gelinlik trendleri arasında kumaşların ve modellerinin de değiştiğini görmekteyiz. Bu yılın yumuşak geçişlerini daha keskin çizgilere bıraktığı gelinlik modelleri ile hayallerinizdeki görüntüye kavuşabilirsiniz. 2019 yılının trend gelinlikleri

2019 yılının ilkbahar ve yaz kreasyonlarında geometrik desenlerle karşımıza çıkan gelinlikler sonbahara doğru yerini uzun duvaklı gelinlik ve abartılı gelinliklere bırakacak.

2019 gelinlik modelleri arasında özellikle transparan gelinlik trendleri görmeye hazır olmanızı öneririz. 2019 gelinlik detayları

Beyazı geride bırakan rengarenk gelinlik modelleri Evet, evet yanlış okumadınız, rengarenk gelinlikler bu yıl her yerde karışımıza çıkacak.

2019 gelinlik modelleri

2019 yılı gelinlik modelleri

 

 

 

 

 

 

 

Buz mavisi ve leylak (mor) tonları başta olmak üzere sarı, nude ve hatta kırmızı gelinlik modellerini bile bu yıl görmek mümkün. Ancak beyazdan vazgeçemem diyenlerdenseniz renk renk fiyonklar ve askı detaylarıyla gelinliklerinize farklı havalar katabilirsiniz. 2019 gelinlik modelleri

 

 

2019 Gelinlik Trendleri Arasında Geometrik Desenli Gelinlikler de Yerini Almış Görünüyor 
2019 gelinlik modelleri

Son yıllarda düğün ve ev dekorasyonlarında karşımıza çıkan geometrik desenler 2019 ile birlikte gelinlik modellerinde de yerini alıyor. Geleneksel Türk motifleriyle modern dokunuşların harmanlandığı bohem gelinlerle karşımıza çıkan geometrik desenli gelinlik modelleri çiçek ve dantel figürleriyle göz kamaştıracak. Sonbahara doğru duvaklarda da yerini alan geometrik desenler, güpür ve dantel detaylarıyla sıkça karşımıza çıkacak.

Sade ve Zariflikten Vazgeçemeyenlerin Tercihi Minimal Tasarım Gelinlikler

2019 gelinlik modası

Sadelikten yana olan gelinlerin tercihi olan minimal tasarım gelinlikler, bu yıl çok karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İpek gibi kaliteli kumaşlardan en sadece şekilde dikilen bu gelinlikler genellikle uzun kollu ve kayık yaka olarak tercih edilmektedir. Kabarık ve gösterişli olan kraliyet düğünlerinin dışına çıkan Meghan Markle’ın kraliyet düğününde giydiği gelinlik de bu furyanın başlamasına ön ayak oldu diyebiliriz. Sadece gelinlik kesimlerinde değil duvaklarda da etkisini gösteren sadelik uzun tül duvak seçenekleriyle göz kamaştırıyor.
Seksi Dekolteler 2019 Gelinlik Modellerinin Vazgeçilmezi Niteliğinde! 2019 gelinlik detayları

 

Derin v yakaların, ince askıların ve cesur yırtmaç detayların yer aldığı 2019 gelinlik modelleri üst bedeni daha ince gösterecek platformda hazırlanmaktadır. Kullanılan dantel işlemeleriyle daha feminen bir görünüme kavuşan gelinlikler derin dekoltelerle 2019 yılına damga vuracaktır. Straplez gelinliklerin yerini askılı gelinliklere bıraktığı 2018 yılı da yerini 2019 yılında daha ince iplere bırakıyor. Hem seksi hem de bir o kadar konforlu hazırlanan ince ip askılı gelinlikler 2019 yılının gelinliklerine farklı bir hava katacak.

Metalik Gelinliklerle Alışılmışın Dışına Çıkılacak  2019 gelinlik modası metalik renkler  Bu zamana kadar neredeyse hiç denecek kadar karşımıza çıkmayan metalik tonlar 2019 yılında gelinliklerin vazgeçilmezi arasına girecek. Yeni tasarımların başında gelen elmas tozuna batırılmış gibi görünen kumaşlardan hazırlanan metalik renk gelinlikler ışıl ışıl parıldayan bir gelin olmanızı sağlayacak. Göz kamaştırıcı ışıltılı bir gelin olmak isteyenlerin tercihi olan metalik renkli gelinlikler bu yılın en çok konuşulacak modellerinden birisi olacak.

2019 Gelinlik Trendleri Arasında Büyük Çiçekli Gelinlikler2019 gelinlik modası çiçek desenler

tasarımların kendi yeteneklerini sergilediği gelinlik modellerine büyük çiçekler eklemesi, gelinliklere daha cool bir hava katmaktadır. Farklı renk tonlarıyla harmanlanan üç boyutlu aplikeli tasarım gelinlikler göğüs, bel ve etek uçlarına işlenen büyük çiçeklerle farklı alternatif arayanların tercihi olacak.

 2019 Gelinlik Modası Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri Şık Tasarımıyla Göz Kamaştırıyor2019 gelinlik taşlı model

Hayal tüllerin üzerine işlenen motiflerle 2019 yılı gelinlikleri farklı bir boyut kazanıyor. Vücudun bir parçası gibi görünen motifler, yarattığı dövme etkisiyle çok seksi bir görüntü kazandırıyor. 2019 yılının vazgeçilmezi haline gelecek dövme etkisine kapılmış gelinlikler uzun bir süre gözlerimizi kamaştırmaya devam edecek. 2019 gelinlik prenses taşlı

 2019 gelinlik modası, şık tasarımlı taşlı prenses gelinlik modelleri 2019 ve 2020 yılının göz kamaştıran trend gelinlik modelleri arasında

2019 gelinlik trendleri

2018′ in en çok beğenilen en trend gelinlik modelleri olarak karşımıza çıkan prenses gelinlik ve straplez gelinlik modelleri bu sezonda da şık tasarımlarıyla dikkat çeken gelinlik modelleri arasında yerini alıyor.

Farklı renklerle harmanlanan üç boyutlu aplikeli gelinlik modelleri ve üst dekolteli taşlı straplez gelinlik çeşitleri ile farklı bir hava katıyor.

Bu yılın trend gelinlikleri arasında olan V yaka gelinlik, metalik renk ve taş işlemeli straples gelinlikler 2019 2020 yılı gelinlik modelleri arasında da uzun bir süre daha göz kamaştıracak gibi görünüyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir